Servier arhitektuur: austades kultuure

 
Tütarettevõte ja ICTR - Rio de Janeiro - Brasiilia
 
 
Servier omistab suurt tähtsust oma ehitusprojektide disainile, otsides arhidektuurilahendust, mis ühendab tehnoloogia ja esteetika, austades ka asukohamaa kultuuri. See on valik, mis ei ole kulukam, kuid mis tõstab igapäevast elukvaliteeti töökohas.
 
Ravimite tootmise tehas - Tianjin - Hiina
 
 
Arhitekt ja linnaplaneerija Jan Losowski on töötanud koos Dr Servier´ga üle 30 aasta. Nad jagavad soovi jätta kõrvale 19. sajandi vabriku ehitusstiili ja raudbetooni.
 
Ravimite tootmise tehas - Casablanca
 
Jan Losowski esimene Servier´ ehitis oli Gidy tootmiskeskus1970-ndate alguses. Tema missioon oli ehitada selline tööstushoone, kuhu inimesed läheksid tööle samasuguse tundega nagu omaenda koju. Tulemust nähes kutsusid töötajad tootmiskeskust "tööstuskülaks".
 
Ravimite tootmise tehas - Gidy
 
 
Jan Losowski leiab, et tal ei ole mingit õigust varjata selle rahva kultuuri, mille juures ta töötab. "Kui ma töötan ühes riigis, toon ma endaga oma arhitekti kogemused ja tehnoloogiaalased teadmised, kuid mul ei ole mingit õigust võtta asukohamaalt nende kultuurialast oskusteavet. Kõigi inimeste reaktsioon igas riigis on kinnitanud, et me ei ole sellist lähenemist võttes eksinud".
 
 
"Inimene kasvab ja areneb arhitektuuris, mis peegeldab minevikku ja valmistab ette tulevikku. Arhitektina ei ole mul õigust seda neilt ära võtta!"
 
Ravimite tootmise tehas - Sophyno - Venemaa